Language :
2600 160 920 98+

کوره گازی

ساخت کوره ها انواع گوناگونی دارند و نسبت به نوع ماده ای که قرار است حرارت ببیند باید کوره مناسب را انتخاب و استفاده نمود. یکی از انواع کوره ها که بسیار مقرون به صرفه می باشد کوره گازی است که انرژی خود را از گاز طبیعی تهیه می نماید و کاربرد بسیاری در صنعت  دارد. تنوع این کوره ها بسیار بوده و در صنایع جهت تنش گیری و یا سخت کاری قطعات مورد استفاده قرار میگیرد که بطور معمول با توجه به وزن قطعات و حرارت مورد نیاز طراحی و ساخته می شود.  ساخت کوره گازی اگر به درستی انجام و مورد استفاده قرار بگیرد میتواند بازده  بسیار خوبی داشته باشد. حرارت ایجاد شده بواسطه انرژی گازی میتواند در کوره های سخت کاری و یا تنش گیری بسیار کار آمد باشد زیرا حرارت بصورت یکنواخت منتشر میشود که همین موضوع خود میتواند در به حرارت رسیدن قطعه نقش موثری داشته باشد. این نوع کوره ها از قیمت های متنوعی برخوردار هستند و با توجه به راندمان بالا ، در کوتاهترین زمان باعث بازگشت هزینه خرید خواهند شد.

ساخت و فروش کوره گازی

کوره گازی توسط مجموعه های فعال در زمینه ساخت کوره تولید و بفروش میرسد که البته این نوع کوره را میتوانید  بصورت پیش ساخته و آماده و همچنین سفارشی خریداری نمایید. فروش کوره گازی کاری تخصصی محسوب میشود و بهتر است از شرکت هایی این نوع کوره را خریداری کنید که تخصص کافی و لازم در این زمینه را داشته باشند. نوع آلیاژی که برای ساخت بدنه این کوره مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین تعداد لایه های عایق بدنه میتواند کیفیت آنرا تضمین کند. البته دیگر اجزا و اتصالات نیز در تولید و ساخت کوره گازی بسیار تاثیر گذار است و میتواند راندمان کاری و کیفیت آنرا ارتقا بخشد.

اگر به دنبال خرید و ساخت کوره گازی با بهترین کیفیت و مناسبترین  قیمت هستید میتوانید با  کوره سازان شرق یکی از شرکت های تخصصی در زمینه ساخت کوره تماس حاصل نمایید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :