Language :
2600 160 920 98+

کوره گازی فورج برنج

از قدیم الایام حرارت دهی فلزات در آهنگری ها و به منظور شکل دهی وسایل و مصنوعات فلزی بسیار مرسوم بوده است. برای حرارت دهی فلزات از کوره بسیار استفاده میشود. کوره  های گازی فورج برنج با پیشرفت تکنولوژی از شکل و ساختار قدیمی و سنتی خارج شده و در حال حاضر ساخت کوره هایی با بهره گیری و استفاده بهتر از انرژی گاز پدید آمده اند که بسیار کارآمدتر هستند. ساخت کوره گازی فورج برنج یکی از انواع کوره های مناسب برای کوبش برنج محسوب میشود که کلیه معایب کوره های قدیمی در آنها برطرف شده و همچنین از بازده وقابلیت های بیشتری نیز نسبت به کوره های قدیمی برخوردارند. این کوره ها در طولهای مختلف و با توانهای مختلف تولید میگردند با استفاده از   گاز طبیعی فشار ضعیف و یا فشار قوی قدرت ایجاد حرارت جهت سرخ نمودن قطعات برنجی در اوزان و ابعاد مختلف را دارند.

مزایای ساخت کوره گازی فورج برنج

از مزایای ساخت کوره گازی فورج برنج که پروسه حرارت دهی را تا حد زیادی تسریع میکند، به کارگیری سریع و آسان آن است. این کوره ها به سرعت قابل راه اندازی هستند. با استفاده از کوره گازی فورج برنج میتوان گرمای یکنواختی را برای قطعات برنجی در روند تولید ایجاد نمود که این موضوع یک مزیت بزرگ در مقایسه با روش های قدیمی است. این کوره ها آلودگی کمتری ایجاد کرده و ایمنی محیط کار را نیز تا حد زیادی افزایش میدهند که این افزایش ایمنی میتواند از خستگی و نیز آسیب دیدگی  کارگران و اپراتور جلوگیری به عمل آورد. با استفاده از این کوره ها و پرس فورج میتوان هماهنگی ایجاد کرده و درصورت لزوم  از تجهیزات رباتیک استفاده نموده و راندمان کاری را افزایش داد. با استفاده از این کوره ها اختلاف دمای کمی میان سطح و مرکز قطعه وجود خواهد داشت و گرمای ایجاد شده به صورت یکنواخت به تمامی بخش ها منتقل خواهد شد.

ویدیوی نمایش عملکرد کوره گازی فورج برنج:

در فیلم زیر شما می توانید عملکرد این کوره های گازیی فورج برنج را مشاهده نماییدکه برای حرارت دادن به فلزات کاربرد گسترده ای دارد. 

کوره سازان شرق از شرکت های فعال در زمینه ساخت و تولید و همچنین فروش انواع کوره در کشور است که میتوانید سفارش ساخت کوره گازی فورج برنج را نیز با بهترین و مناسبترین تعرفه به این شرکت واگذار کنید.

1مجموع 1 محصول
کوره گازی تمام اتوماتیک 2 متری

کوره گازی تمام اتوماتیک 2 متری

این کوره ها به سفارش مشتری و بر اساس وزن قطعه و تعداد مورد نیاز در ساعت طراحی و ساخته می شود . بطور معمول کوره های 2 متری تک ریل حدود 140 کیلوگرم در ساعت و کوره های دو ریل تا حداکثر 220 کیلوگرم در ساعت قطعه برای فورج آماده می نمایند. لازم بذکر است طول کوره ها ضریبی از 20 سانتیمتر می باشند بدین معنا که ساخت کوره هایی با طول 220 ، 240 ، 260 و....... امکانپذیر می باشد.
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :